O firmie

Wyroby Metalowe EKOFARB to spółka funkcjonująca z powodzeniem na rynku polskim od 1993 roku. Od kilku lat produkujemy również dla odbiorców w krajach Unii Europejskiej. Realizujemy hurtowe zamówienia firm, ale z przyjemnością współpracujemy również z odbiorcami indywidualnymi, projektując i wykonując każdą nietypową konstrukcję ze stali nierdzewnej lub zwykłej. Wszystkie nasze wyroby obejmuje wieloletnia gwarancja trwałości i jakości. Podlegają jej zarówno metalowe konstrukcje jak i lakierowanie proszkowe.

 

Posiadamy własną halę produkcyjną, szeroki park maszynowy i wykwalifikowany personel. Gotowe produkty przywozimy na miejsce i montujemy na życzenie Klientów.

 

 

 

Nasi Odbiorcy to:

  • Firmy budowlane , którym dostarczamy i montujemy elementy wykończeniowe budynków, takie jak balustrady, konstrukcje drabin, ogrodzenia, rampy, obudowy słupów, konstrukcje zadaszeń oraz schodów ewakuacyjnych.

 

  • Firmy meblowe, są odbiorcami metalowych stelaży  biurek i stołów,  krzeseł, łóżek , wsporczych konstrukcji  recepcji i barów, różnego rodzaju  wykończeń  ze stali nierdzewnej i zwykłej lakierowanej proszkowo.

 

  • Projektanci z którymi współpracujemy w zakresie nietypowych, wyszukanych konstrukcji wg indywidualnych życzeń klientów.

 

  • Firmy z branży metalowej dla których wykonujemy usługi lakierowania proszkowego, a także obróbki mechanicznej wyrobów.